Tilbake til alle rapporter

Mangler to gatelys etter hverandre i en sving. Trafikkfarlig i barnevennlig område.

Rapportert i kategorien Gatelys av Elisabeth Myrlund 12:08, lørdag 8 januar 2022

Sendt til Kristiansund og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Mangler gatelys i to av lyktene. Vært slik siden sist vinter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 12:42, lørdag 5 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?