Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 19:45, tirsdag 11 januar 2022

Sendt til Kvam herad og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Manglar gatelys

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Hei. Takk for melding. Det er nå videreformidlet til Kvam kraftverk som drifter veglys for Kvam herad.

    Sendt inn av Jarle Ystebø 09:33, fredag 14 januar 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 20:29, tirsdag 8 februar 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 20:29, tirsdag 8 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?