Tilbake til alle rapporter

Pæra har gått.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 16:57, fredag 14 januar 2022

Sendt til Gjøvik og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Pæra har blunket i flere dager, men nå er det ikke noe lys der lenger.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?