Tilbake til alle rapporter

Nytt gatelys montert oppover så det blender.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 17:21, fredag 14 januar 2022

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kongsberg 4 minutter senere

Hei. Det ble montert et nytt gatelys i dag, og lampa er vridd opp mot bygningene slik at man kan ikke se ut vinduene om kvelden uten å bli blendet av det vanvittig sterke lyset. Sist lampa ble byttet for et par tre år siden, skjedde akkurat det samme, og det måtte rettes på. Kan noen være så vennlige å vri lampa slik at den lyser ned mot bakken vil jeg bli svært takknemlig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter