Tilbake til alle rapporter

Tre over veien

Rapportert i kategorien Trær av Jens.kjos-hanssen@ge.com 06:27, mandag 17 januar 2022

Sendt til Mandal 3 minutter senere

Tre i veien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 08:48, mandag 14 februar 2022

  • Ble fixed fort

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Jens.kjos-hanssen@ge.com 08:48, mandag 14 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?