Tilbake til alle rapporter

Helt mørklagt pga ikke montert gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 10:03, lørdag 22 januar 2022

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Veien på begge sider ev Terneveien (mot Svanedamsveien) mangler gatelys og er begge svingete, noe som gjør det svært uoversiktelig og skummelt på ettermiddag/kveld. Veien blir brukt mye til gange både av barn og voksne, inkludert til skolevei. Fra J.P. Johnsens vei er det 4 innkjørsler, noe som gjør at det er nok biltrafikk her til at det burde være gatelys.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?