Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Øystein Grande 11:14, mandag 24 januar 2022

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Lyser ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fixet

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Øystein Grande 08:51, onsdag 2 mars 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 08:51, onsdag 2 mars 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?