Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Øystein Grande 11:14, mandag 24 januar 2022

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Lyser ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Fixet

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Øystein Grande 08:51, onsdag 2 mars 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 08:51, onsdag 2 mars 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?