Tilbake til alle rapporter

Gatelys mørkt

Rapportert i kategorien Gatelys av Kai Bentsen 07:17, tirsdag 25 januar 2022

Sendt til Siljan og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

2 Stk. Gatelys er mørke mellom Skauen 49 og Skauen 51

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 07:48, tirsdag 22 februar 2022

  • Løst å 2 dager :-)

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Kai Bentsen 07:48, tirsdag 22 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?