Tilbake til alle rapporter

Middels hull i veien midt i krysset

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 06:15, onsdag 26 januar 2022

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Det har vært hull i veien i flere måneder, akkurat det man kjører.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 12:57, onsdag 23 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?