Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 18:24, onsdag 26 januar 2022

Sendt til Kristiansund og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Gatelys på dette strekket fungerer ikke. Dette er ett trafikkert område for myke trafikanter. Skole og barnehage i umiddelbar nærhet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?