Tilbake til alle rapporter

To slukkede gatelykter

Rapportert i kategorien Gatelys av Svein Kristiansen 21:40, mandag 31 januar 2022

Sendt til Sortland og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

To lyspunkter er slukket før snuplassen i Lamarka.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?