Tilbake til alle rapporter

Manglende snøbrøyting/skraping

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Lars Krogsveen 11:58, torsdag 3 februar 2022

Sendt til Lillehammer og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Manglende snøbrøyting/skraping - igjen - nå MÅ dette ordnes! Vi har nå bodd her i 10 år og fortsatt er ikke en skikkelig avtale på plass når det gjelder veivedlikehold. Dette går på sikkerhet og framkommelighet. Fortauet brukes av barnehagebarn. Veien kan til tider være svært sporete. Til våren blir dette en "potetåker".

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?