Tilbake til alle rapporter

Langs denne veien trenger vi fartsdumper!

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 07:20, tirsdag 8 februar 2022

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Biler kjører alt for fort langs denne veien! Det er mange husdyr, og en del ville dyr i dette området! Det er også mange barn som går alene til og fra skolebussen! Og generelt mange store og små som går tur langs denne veien! Håper det kan bli gjort noen tiltak her! Takk😊

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?