Tilbake til alle rapporter

2 gatelys har ikkje virka sida november 2021

Rapportert i kategorien Gatelys av Leni Lisæter 07:27, tirsdag 8 februar 2022

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Kommunen har fått fleire beskjeder. Sætren installasjon har vore og sett på skaden. En kabel/ledning er av. Gatelysa må fiksast kontinuerleg og systematisk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?