Tilbake til alle rapporter

Ødelagt gatelys mellom jegerstien 4a og 4b. Vet naboen har meldt inn dette tidligere, men problemet er fortsatt ikke ordnet. Gata er svært trafikkert og det er mange skolebarn på veien. Ønsker forsåvidt en slags skjerm ved pæra slik at lyset kun lyser rett ned, og ikke vi beboere blir blind av flombelysningen som tidligere har vært inn på stuene våre. Håper dette kan fikses.

Rapportert i kategorien Gatelys av Lone Veiset 17:33, onsdag 9 februar 2022

Sendt til Kristiansund og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Lyspæra fungerer ikke. Har vært ute av funksjon i minst ett år..

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?