Tilbake til alle rapporter

Hull i vei rett ved kanelsnurren/bruktbutikk

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 14:03, torsdag 10 februar 2022

Sendt til Statens vegvesen region vest og Stavanger 1 minutt senere

Hull i vei rett ved kanelsnurren/bruktbutikk, 2-3 mnd siden

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 15:10, torsdag 10 mars 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?