Tilbake til alle rapporter

Trær over vei og gatelys

Rapportert i kategorien Trær anonymt 20:14, mandag 14 februar 2022

Sendt til Kristiansund 1 minutt senere

Langs hele Bolgvegen er det trær som henger over vei og gjør det uoversiktlig i svinger. Det er også trær som gror over gatelys og linjer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 20:35, mandag 14 mars 2022

  • Still open, via questionnaire, 21:09, mandag 11 april 2022

  • Det henger trær over veien også hår det strømkabler igjennom trær fordi det er så gjengrodd.

    Publisert anonymt 13:01, fredag 27 mai 2022

  • Det henger trær over veien også hår det strømkabler igjennom trær fordi det er så gjengrodd.

    Publisert anonymt 13:38, fredag 27 mai 2022
    Still open, via questionnaire

  • Still open, via questionnaire, 14:19, fredag 24 juni 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?