Tilbake til alle rapporter

Dårlig med gatelys, fra Heinsa/Sterkoder til innkjøring Torvhauan.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:06, lørdag 26 februar 2022

Sendt til Kristiansund og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Dårlig med gatelys, fra Heinsa/Sterkoder til innkjøring Torvhauan.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?