Tilbake til alle rapporter

Gaten benyttes som permanent parkeringplass på dagtid

Rapportert i kategorien Parkering anonymt 16:25, mandag 28 februar 2022

Sendt til Kristiansand 4 minutter senere

I tilknytning til lokal barnehage benyttes veigrøften i radius ca 20 meter fra veikrysset som en permanent parkeringplass hovedsakelig for ansatte, og foreldre som skal hente/levere barn. Dette viser at barnehagen selv kun tilbyr en brøkdel av plassene de krever til sin daglige drift. De bør heller løse dette ved f.eks. leie plasser med tilgjengelig kapasitet i nærheten.

Kommunen hadde tidligere en aksjon for å få bort hensatte tilhengere o.l. i området, men dette mener jeg er verre sikkerhetsmessig siden det er mye trafikk i gaten til/fra hele Odderhei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?