Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikkje i Kyrkjebakken og delar av Skulevegen

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:40, mandag 28 februar 2022

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Gatelys virker ikkje i Kyrkjebakken og delar av Skulevegen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Sikring lagt inn 2.mars. Sikring faller antagelig ved sterk vind. Elektriker bedt om å feilsøke

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 08:08, torsdag 3 mars 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?