Tilbake til alle rapporter

Gåent gatelys ved Lia 19

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:07, mandag 28 februar 2022

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Gatelys har slutta å virke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Fixet

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 10:56, tirsdag 15 mars 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?