Tilbake til alle rapporter

Humper i vei medfører vibrasjon i bolig

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 00:33, tirsdag 1 mars 2022

Sendt til Drammen og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Det er et par humper i veien som gjør at tungtransport (begge retninger) får boliger til å riste voldsomt. Dette er ekstra ille når det kjøres over fartsgrensen. Vær så snill og fiks det, dette er slitsomt!!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?