Tilbake til alle rapporter

Skilt med «påbudt kjøreretning til høyre er kjørt ned

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier av Kristoffer Neset 16:49, torsdag 3 mars 2022

Sendt til Oppegård og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Skilt med «påbudt kjøreretning til høyre» som sto i midtrabatten i Kolbotnveien, i der man kjøre i inn i rundkjøring ved Cirkle K, er kjørt ned. Skiltet ligger på høyre side, innenfor fortau, på skrå betongkant (se bilde). Skilte har ligget der i ca. 1 uke, på fortauet. Jeg flyttet det nå, for å unngå at noen snubler i det!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?