Tilbake til alle rapporter

Ingen lys langs vegen og over brua

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 22:13, torsdag 3 mars 2022

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Ingen lys i gatelyktene på brua eller ved vegen med skulen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Mange defekte armaturer over Rugsund bru. Samtlige armaturer blir etter plan byttet til LED høst 2022

    Publisert anonymt 11:09, mandag 8 august 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?