Tilbake til alle rapporter

Ingen lys langs vegen og over brua

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 22:13, torsdag 3 mars 2022

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Ingen lys i gatelyktene på brua eller ved vegen med skulen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Mange defekte armaturer over Rugsund bru. Samtlige armaturer blir etter plan byttet til LED høst 2022

    Publisert anonymt 11:09, mandag 8 august 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?