Tilbake til alle rapporter

Feil navn på veinavnskilt.

Rapportert av desktop i kategorien Veinavn-skilter anonymt 07:48, mandag 7 mars 2022

Sendt til Enebakk og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Det skal stå Landskaugveien, men det står Landskauveien på veinavnskiltet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?