Tilbake til alle rapporter

Hei, det mangler fremdeles lys i gatelyset mellom Møysalveien 2472 og 2492, ved busstoppet.

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys anonymt 09:29, tirsdag 15 mars 2022

Sendt til Hadsel og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

Hei, det mangler fremdeles lys i gatelyset mellom Møysalveien 2472 og 2492, ved busstoppet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 00:19, tirsdag 19 april 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?