Tilbake til alle rapporter

Hull i asfalt før gangbro over Kvisla fra Brogata

Rapportert av mobile i kategorien Fortau/gangstier av Marianne Aaslund 16:04, torsdag 17 mars 2022

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

To krappe humper og hull i asfalten. Fort gjort å stupe på sykkel/ sparkesykkel. Vanskelig med rullator.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?