Tilbake til alle rapporter

Veilysene fungerer ikke.

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 17:16, fredag 18 mars 2022

Sendt til Dønna og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Veilysene fungerer ikke, og har vært mørke så og si hele vinteren. Noen få ganger har di vært på 1-2 dager, før det blir mørkt igjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?