Tilbake til alle rapporter

Farlig fotgjengerovergang - skolevei

Rapportert av desktop av Brit Rønning Johansen 23:02, fre. 18 mars 2022

Sendt til Hamar og Hedmark 3 minutter senere

Denne overgangen mener jeg er svært trafikkfarlig. Den trafikkerte Ringgata krysses av mange barn hver dag og jeg frykter at det vil skje en ulykke. Bilister holder høy fart her, det er mye tungtrafikk (bla. ifm. kornsilo på Hamar Vest på høsten) og jeg opplever daglig at fotgjengere ignoreres og nesten blir kjørt ned på vei ut i veien. Ulovlig høy fart, ikke-funksjonelle fartshumper og et uoversiktlig kryss bidrar til dette. Håper at Innlandet Fylkeskommune kan gjøre utbedringer her snarest - det haster! Her bør det være lyskryss.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Hei!

    Slike saker må sendes direkte til Innlandet Fylkeskommune. De responderer ikke på denne siden

    Publisert anonymt 07:38, man. 21 mars 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?