Tilbake til alle rapporter

Illegal parking at nights and weekends. Sign stolen

Rapportert av mobile i kategorien Parkering anonymt 09:01, søndag 20 mars 2022

Sendt til Oslo 3 minutter senere

Skilt som vist på bilde 3 er stjålet (se bilde 1) og snuplassen har blitt et sted for ulovlig parkering, spesielt på kveld og helg. Bør ryddes opp!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?