Tilbake til alle rapporter

Svært glatt fortau

Rapportert av mobile i kategorien Fortau/gangstier anonymt 10:56, mandag 21 mars 2022

Sendt til Røyken og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Det er ekstremt glatt på oversiden av krysset Slemmestadveien/Morbergveien. Som gående må man ut i kjørebanen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 12:43, mandag 18 april 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?