Tilbake til alle rapporter

Tunnelen er full av veistøv

Rapportert av desktop i kategorien Gatefeiing anonymt 13:46, mandag 21 mars 2022

Sendt til Hurum og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Ser at dere har forsøkt å feie, men det er fortsatt ganskle tett i denne og de andre tunnelene på 134 på Hurum

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?