Tilbake til alle rapporter

Etterlatte steiner og greiner/kvister på P-plassen.

Rapportert av mobile i kategorien Park/landskap anonymt 19:59, onsdag 23 mars 2022

Sendt til Kristiansand 1 minutt senere

Etter noe graving/hogst rundt P-plassen er det etterlatt middels store steiner og greiner/kvister.

Dette hindrer nå tilgang til parkeringsplasser mot fjellsiden i dette turområdet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 20:25, onsdag 20 april 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?