Tilbake til alle rapporter

Farlig plassering. Dårlig sikkt

Rapportert av mobile i kategorien Trafikkskilter av Rune André Hansen 13:13, torsdag 24 mars 2022

Sendt til Sande og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Skilt plasser for nærme fylkesvei. Ingen eller dårlig sikt nordover når man skal krysse veien med tunge kjøretøyer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?