Tilbake til alle rapporter

Gatelys er i ferd med å bikke i tjønna.

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys anonymt 09:59, fredag 25 mars 2022

Sendt til Hadsel og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Et gatelys mellom Sjøgata 20 og 26 har i lang tid bikket mer og mer. Det er i ferd med å bikke i tjønna, noe som kan kortslutte hele gatelysrekka i Sjøgata. Bør utbedres snarest.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?