Tilbake til alle rapporter

Gatelys ved togstasjonen virker ikke

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 01:08, lørdag 26 mars 2022

Sendt til Ringsaker og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Alle gatelysene ved togstasjonen er mørke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?