Tilbake til alle rapporter

Fartsdump er sunket på sidene slik at biler buklander på den.

Rapportert av desktop i kategorien Gater/Veier anonymt 09:25, søndag 27 mars 2022

Sendt til Frogn og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Veien har generelt dårlig standard og veien bærer preg av for tunge kjøretøy som kjører på den. Dette fører til at veien synker på sidene slik at senter av veien blir høy. På den første fartsdumpen i Gylteåsveien så er problemet så stor at jeg må kjøre rundt dumpen eller prøve flere ganger før jeg får en vinkel som muliggjør kjøring over dumpen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?