Tilbake til alle rapporter

Glass i gang/sykkelsti

Rapportert av desktop i kategorien Fortau/gangstier anonymt 09:27, mandag 28 mars 2022

Sendt til Sola og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Knust glass. Har etterhvert blitt fordelt litt utover, men det er fortsatt en del små biter igjen, og det er de som gjør at man pungterer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?