Tilbake til alle rapporter

Står en båt som var dekket med pressenninger. Disse har gått i oppløsning og deler av de blåser rundt i nærområdet.t.

Rapportert av desktop i kategorien Forsøpling anonymt 14:25, tirsdag 29 mars 2022

Sendt til Nore og Uvdal 5 minutter senere

Eier av eiendommen er død og arvinger er gjort oppmerksom på problemet av naboer, men ingenting skjer.....

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 15:35, tirsdag 26 april 2022

  • Ryddet området ved selvtekt.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 16:09, tirsdag 24 mai 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?