Tilbake til alle rapporter

Defekt autovern

Rapportert av mobile i kategorien Fortau/gangstier anonymt 21:32, tirsdag 29 mars 2022

Sendt til Kvam herad og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Defekt autovern langs hele strekningen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 02:16, onsdag 27 april 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?