Tilbake til alle rapporter

Mye grus på fortauet

Rapportert av desktop i kategorien Fortau/gangstier anonymt 10:41, onsdag 30 mars 2022

Sendt til Ås og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Sykkelsesongen er igang, men på fortauet er det altfor mye grus. Det er kun kostet øverst på Sporret i Askehaugveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 15:30, onsdag 27 april 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?