Tilbake til alle rapporter

Gatelysene slås på for sent

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 20:42, onsdag 30 mars 2022

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Gatelysene slås på alt for sent. Det er ikke mulig å se langs veien. Veien er i tillegg svingete og folk kjører tidsvis alt for fort.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?