Tilbake til alle rapporter

Oppmerking kantlinjer

Publisert av mobile anonymt 09:24, søndag 3 april 2022

Sendt til Askøy og Hordaland mindre enn et minutt senere

Tidligere overholdt Høyre regel i kryssene fra FV222 til gamleveien til Træet.Trafikk skilt farlig veikryss var der før.

Er oppmerking gjort riktig eller har de som merker veien glemt Høyre regel til kommunal vei? Nå går kantlinjene rett forbi kommunal vei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?