Tilbake til alle rapporter

Hull i vei

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 13:47, tirsdag 5 april 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 3 minutter senere

Mange store hull som har vært her i flere uker. Dolp der asfalten er fjernet i innkjørselen har også store hull og er svært dyp.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?