Tilbake til alle rapporter

Masse hull i veien

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 21:12, torsdag 7 april 2022

Sendt til Klæbu og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Masse hull i veien i stort sett hele vinterlebakken

Masse dype hull i stort sett hele vinterlebaken. Hullene har blitt såppas store at man må kjøre sikksak. Kommer det en bil i motgående kjøreretning må man rett og slett vente for å unngå å kjøre i de mange og dype hullene. Dette har vært et gjentagende problem i mange år og de fylles til stadighet igjen, men nå er det alt for lenge siden. Denne veien burde ha vært asfaltert for å fikse problemet mer permanent.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fikset, men har allerede begynt å bli hull igjen

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 21:34, torsdag 5 mai 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?