Tilbake til alle rapporter

Må asfalteres på nytt etter gravearbeider før vinteren. I krysset inn mot 1-25

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 12:03, søndag 10 april 2022

Sendt til Ringsaker og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Må asfalteres ordentlig etter gravearbeider i fjor. Ble bare kastet på noe kald asfalt som er for hompete og kan ødelegge lave biler.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?