Tilbake til alle rapporter

Blendene gatelys

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 23:25, tirsdag 12 april 2022

Sendt til Bamble og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

LED gatelyset er i samme høyde som soverom/stue og gir et forurensende og blendene lys. Dette er et stort irritasjonsmoment. Ser også at andre naboer prøver å blende vinduene for denne masten. Ønsker det fjernet eller påsatt blendingskjerm. Forslag: Muren vår kan brukes til å montere lys som ikke lysforurenser så mye i alle andre rettninger og vil lyse opp gaten bedre.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 10:00, onsdag 11 mai 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?