Tilbake til alle rapporter

Hull i veien, skjevhet, ødelagt gate

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei anonymt 13:54, tir. 19 april 2022

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Kommunen skal for en tid tilbake ha utført noe gravearbeid vest for veien. Det har gjort at store deler av gaten har seget sammen blitt hull i. Gaten er mer eller mindre ødelagt over en lengde på 3-4 meter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?